Ponuka práce na LPS – riadiaci letovej prevádzky

Dobrý deň,

dovoľujeme si Vás osloviť a požiadať Vás o spoluprácu pri intenzívnom hľadaní nových kandidátov na pozíciu “riadiaci letovej prevádzky” na pracovisko oblastného riadenia Bratislava v štátnom podniku Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky.

Táto téma je pre náš podnik dlhodobo aktuálna, a to najmä vzhľadom na skutočnosť, že trh práce vo svojom vývoji podlieha vplyvom, ktoré nedokážeme ovplyvniť z úrovne podniku. Momentálne zaznamenávame nižší záujem o túto profesiu, a preto sa obraciame aj na Vás, ako partnerov, ktorých činnosť s pozíciou riadiaceho letovej prevádzky úzko súvisí.

Výberové konanie na riadiaceho letovej prevádzky prebieha intenzívne od začiatku mája tohto roku. Veríme, že aj vo Vašich radoch sa nájdu naši priaznivci, ktorí vedia tento náš aktívny záujem propagovať do ďalších radov záujemcov o túto prácu.

Členmi aeroklubov sú fanúšikovia z oblasti  letectva, a uvítali by sme, ak by bola možnosť  v rámci Vašej pôsobnosti osloviť členov a informovať ich o  možnosti prihlásiť sa k nám prostredníctvom našich webových stránok na www.lps.sk/kariera<http://www.lps.sk/kariera>

V prílohe si Vám dovoľujeme zaslať aj náborový leták. Uvítali by sme jeho zverejnenie na Vašich stránkach, resp. aj priestoroch Vášho aeroklubu.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám plne k dispozícii.

S pozdravom
Jana PASTÝRIKOVÁ
Oddelenie rozvoja ľudských zdrojov