Grantový program Ukáž sa!

Výzva pre juniorov v športových kluboch – možnosť získať finančné prostriedky pre športovú činnosť.
 
Krásny deň,
 
Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru spustila už 5. ročník grantového programu Ukáž sa! – v úplne novom šate. Program je určený pre mladé športové talenty od 13 do 18 rokov. Jednotlivci i športové kolektívy môžu prostredníctvom dvojtýždňovej práce na Instagrame celému Slovensku ukázať svoj talent a vášeň pre šport. Tento rok sa medzi športovcov rozdelí až 35 000 eur.
V prílohe Vám posielam “Press Kit”, v ktorom nájdete tlačovú správu, propagačné video a ukážku e-booku, odkaz na webovú stránku programu, ako aj vizuály určené na sociálne siete – Facebook a Instagram stories.
 
Chceli by sme Vás veľmi pekne poprosiť o spoluprácu, aby sa informácia o programe a možnosti získania grantu dostala k čo najväčšiemu množstvu mladých športovcov a športových tímov. Prosíme o umiestnenie tlačovej správy s odkazom na webovú stránku programu na Vašom webe, následne aj na sociálnych sieťach, prípadne ju môžete preposlať jednotlivým športovým klubom a Vašim kontaktom.
Budeme radi, keď aj za seba odporučíte nejakých športovcov, ktorým by tento grant mohol pomôcť.
 
Odkaz na webovú stránku:
 
Ukážka e-booku:
https://www.olympic.sk/sites/default/files/field_media_file/2020-06/SOSV_A4_UkazSa_E-book_1cast_OK.pdf
 
Krátke promo video s ambasádorom projektu Expl0itedom:
https://www.youtube.com/watch?v=IXket7K6qSs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0J0k8qKyWYNawdmsoMPwlEx79YGD04jC0KBfMMvAhvISpnxlXTd4HPqRE
 
Navrhovaný status na sociálne siete, ktorý, samozrejme, môžete upraviť podľa seba:
Ukáž sa svoj talent a nadšenie pre šport na Instagrame a vyhraj až 3 000 eur na podporu svojho talentu! Do grantového programu Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru Ukáž sa! sa môžu zapojiť jednotlivci aj športové kolektívy od 13 do 18 rokov. Tak nečakaj a prihlás sa aj ty!
 
Viac info a prihlasovací formulár nájdeš na https://www.olympic.sk/ukazsa
 
V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícii.
 
Ďakujem Vám za pomoc!
 
Ivana Drobáňová
Slovenský olympijský a športový výbor Kukučínova 26, 838 08 Bratislava, Slovenská republika M +421 914 108 067