Ponuka zahraničnej leteckej tlače

Vážené dámy a páni,

Dovoľujeme si Vás osloviť s našou ponukou na dodávku periodickej tlače.

Naša firma INTERPRESS SLOVAKIA, spol. sr.o. je už od roku 1991 výhradným dovozcom a distribútorom zahraničnej tlače na Slovensku. Ponúkame široký sortiment zahraničnej tlače, ktorý nájdete aj na našej webovej stránke www.interpress.sk

Ponúkame Vám jedinečnú zľavu 15% na ročné predplatné titulov z oblasti letectva: COMBAT AIRCRAFT, AIRFORCES MONTHLY, US AIRFORCE YEARBOOK, AIRFORCES OF THE WORLD, RAF SALUTE,

US NAVY & MARINE CORPS, COMBAT MACHINES, AIRLINER CLASSICS, RAF ANNUAL REVIEW, AIRLINER WORLD, D-DAY IN THE AIR, BRITISH ARMY AVIATION, MIG RED STAR FIGHTERS, AERO SPEZIAL, FLUGREVUE D, AERO INTERNATIONAL D, ktorá platí do konca augusta 2019.

Medzi našich spokojných zákazníkov patria nielen jednotliví odberatelia, ale aj široká škála firiem, inštitúcií, klubov či súkromných osôb. Radi by sme Vás zaradili medzi našich zákazníkov a verte, že spravíme všetko preto, aby ste boli spokojní s našimi službami.

Pošlite nám Vašu nezáväznú objednávku s titulmi o ktoré by ste mali záujem na našu emailovú adresu. Následne Vám ju naceníme a je už len na Vás či sa rozhodnete tituly pre Vašich zamestnancov či zákazníkov odoberať.

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na dole uvedom telefónnom čísle, alebo emaile.

S pozdravom / Best regards,

Andrea Ondrejková Pavlúsová

Product Manager

INTERPRESS SLOVAKIA, spol. s r.o.
Correspondence: Blagoevova 9, 851 04 Bratislava * Office & warehouse: Vyhonska 13, 831 06 Bratislava
Tel : +421 2 494 00 223 * GSM : +421 904 708 882 * FB: Interpress Slovakia * www.interpress.sk